Wynajem i usługi dodatkowe.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma wprowadziła szereg usług dodatkowych takich jak:

 • wynajem zewnętrznych systemów wystawienniczych, wynajem wystaw plenerowych,

 • kompleksowa obsługa wystawy plenerowej,

 • transport.

Bardzo często dla wielu firm czy instytucji problematycznym staje się zakup i późniejsze składowanie standów, wykorzystywanych zwłaszcza przy ekspozycjach zewnętrznych. Bardzo duży ciężar obciążeń (dostosowany do wszystkich trzech stref wiatrowych występujących w naszym kraju), ograniczone możliwości logistyczne oraz magazynowe skłaniają instytucje i firmy do korzystania z wynajmu zewnętrznych systemów wystawienniczych, wystaw plenerowych. Tego typu prezentacje przyciągają wzrok przechodniów i z pewnością wzbudzą zainteresowanie. Decydując się na wystawy plenerowe, mają Państwo sposobność reklamy produktów czy na przykład dotarcia z informacją o atrakcjach regionu do rzeszy turystów. Promocja miasta, firmy czy twórczości w formie naszych propozycji to niewątpliwie skuteczny sposób, a atrakcyjna cena zachęca do wyboru. 

Należy pamiętać, że w przypadku tej usługi warto pomyśleć o tym znacznie wcześniej! Imprezy plenerowe na terenie naszego kraju odbywają się w podobnych terminach. Zważywszy na aurę pogodową- najczęściej wiosną, latem i jesienią. Wymagają one zaangażowania sporej liczby kompetentnych osób oraz dobrego planowania i koordynacji działań: począwszy od tworzenia projektów graficznych, określenia liczby tablic, miejsca oraz rozmieszczenia ekspozycji- poprzez transport i logistykę, a skończywszy na terminowym rozstawieniu wystawy w wyznaczonym miejscu. Duży atut to możliwość indywidualnego dopasowania projektu do oczekiwań klienta, a skrupulatnie przygotowane wystawy plenerowe cieszą się coraz większą popularnością. 

Zaczynając planowanie wystawy, należy dokładnie przeanalizować formę prezentacji. Ponadto warto wziąć pod uwagę ewentualne modyfikacje i wygodę rozszerzania konfiguracji o dodatkowe elementy ekspozycyjne – elastyczność z naszej strony gwarantowana. Wybierając tę atrakcyjną cenowo ofertę, mogą Państwo być pewni, że zorganizowana wystawa plenerowa będzie dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Zapewnimy terminowe dostarczenie wszystkich elementów i zadbamy o stabilne ulokowanie plansz. Po ustaleniu detali przystępujemy do działania.

Na tym etapie warto też wspomnieć o podziale obowiązków leżących po obu stronach zawierających umowę, składających zamówienie usługi wypożyczenia wystawy plenerowej.

Zamawiający zobowiązany jest do:

 • wcześniejszej rezerwacji terminu wystawy plenerowej,
 • określenia liczby plansz ekspozycyjnych,
 • uzgodnienia zakresu działań w obrębie ekspozycji,
 • dostarczenia materiałów oraz treści w przypadku tworzenia projektów plansz wystawy,
 • uzgodnienia materiałów, z jakich wystawa ma być wykonana,
 • zapewnienia ubezpieczenia standów na cały okres ekspozycji,
 • skompletowania zezwoleń na wjazd i wyjazd transportu z wyznaczonego miejsca ekspozycji w określonym czasie,
 • przygotowania planu rozmieszczenia wystawy ze wskazaniem kompetentnej osoby odpowiedzialnej za instalację.

Każdorazowo nasz zespół zapewnia najwyższe standardy jakości, stąd też odpowiednio wczesna rezerwacja pozwala nam sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Skuteczność, precyzja i profesjonalizm to główne filary naszej działalności. Do wykonywanych zadań podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i pasją, co w efekcie poszerza nam liczne grono zadowolonych usługobiorców. Ponadto zawsze indywidualnie traktujemy nabywców – wystawy plenerowe organizujemy na podstawie szczegółowego wywiadu związanego z osobistymi preferencjami użytkownika, a kompleksowość usług pomaga idealnie dopasować projekt.

Zapraszamy do współpracy