Profesjonalizm. Rzetelność. Jakość.

Co oprócz tego Państwu oferujemy?

Nasza firma nie boi się podejmowania trudnych i wymagających wyzwań. Z pasją i otwartością realizujemy każde zlecenie Klienta. Wiemy, jak istotny jest czas, toteż powierzone nam zadania wykonujemy zawsze w wyznaczonym wcześniej terminie, szybko i w konkurencyjnych cenach!

Agencja reklamowa MediaPress powstała w 2003 roku. Od początku powstania, z roku na rok postęp jest znaczący na wielu płaszczyznach. Podstawowym i najważniejszym jest wzrost zasobów ludzkich! Inwestycja w wyspecjalizowany i kompetentny personel to podstawa dobrego biznesu – jak mawia jej właściciel „to ludzie tworzą firmy, a nie przedmioty!”. Inwestycja w kapitał ludzki oraz najnowocześniejsze technologie sprawiły, że dziś, kiedy zaufało nam wiele Firm, Przedsiębiorstw, w tym liczne grono ogólnopolskich marek, możemy zaproponować kompleksową, profesjonalną obsługę w zakresie produkcji zarówno elementów reklamowych, jak również wystroju wnętrz. Design, projektowanie i wykonywanie wielu elementów wystroju wnętrz, kreowanie marek, tworzenie wizerunku produktumoże zaproponować MediaPress, aby Państwa hotel, restauracja, biuro, punkt sprzedaży – czy dom stał się przestrzenią wyjątkową, dla Państwa, dla Klientów.

Rozwijać się! Działać z pasją! Współpracować.

W naszym zespole pracują ludzie z prawdziwym zaangażowaniem. Nie wiemy, co to rutyna! Każdy temat i zadanie bowiem rozpatrujemy indywidualnie. Ważne jest dla nas, aby wypełnić oczekiwania naszych Klientów, uwzględniając jego zalecenia, uwagi, rozwój technologiczny i możliwości budżetowe. MediaPress to zespół ludzi, który od lat współpracuje zarówno z prywatnymi przedsiębiorcami, jak i dużymi firmami. Wychodzimy do klientów z inicjatywą, proponując nowe możliwości zastosowania niekonwencjonalnych rozwiązań czy materiałów, aby Państwa reklama czy produkt był promowany w indywidualny, wyróżniający Państwa firmę sposób. Aby przestrzeń, w której znajdą się zaproponowane rozwiązania i produkty, nabrała innego, lepszego wymiaru. Innowacyjność – to kategoria, której nasza firma podporządkowuje teraźniejsze i przyszłe działania.

Gwarancja pozytywnego odbioru.

To Państwo zdecydują, jaki będzie plan naszej współpracy! Tylko Państwa decyzje otwierają nam drogę do budowania wspólnego sukcesu. Zespół MediaPress zwizualizuje i przedstawi propozycje, dzięki którym Państwa firma zostanie wyróżniona, co pozytywnie wpłynie na liczbę potencjalnych klientów, a tym samym na wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Gwarantujemy, że wspólne działania pozwolą w łatwy i przyjemny sposób wykonać produkty, których wygląd i unikalne cechy przyczynią się do rozwoju Państwa biznesu.

Zapraszamy do współpracy! Do zobaczenia.

Janusz Góralczyk wraz z zespołem MediaPress