Producent tablic Media Press stworzy dla Państwa profesjonalne systemy prezentacyjne, które na pewno przyciągną uwagę przechodniów. Specjalizujemy się w projektowaniu wysokiej jakości materiałów marketingowych wykorzystywanych na targach biznesowych czy wystawach. Dzięki dużemu doświadczeniu w branży reklamowej i pracy z różnymi nośnikami poradzimy sobie z każdym wyzwaniem i doradzimy najlepsze rozwiązanie. W ramach usługi możemy wykonać:

  • ścianki ekspozycyjne – zewnętrzne i wewnętrzne,
  • tablice wystawiennicze z PCV, szkła lub kompozytu,
  • wystawy plenerowe na wynajem.

Nowoczesny system prezentacyjny

Obecność na targach branżowych to dla każdego wystawcy szansa na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i znalezienie potencjalnych odbiorców towarów lub usług. Jednak na takich wydarzeniach konkurencja jest bardzo duża, dlatego wykorzystanie atrakcyjnych systemów prezentacyjnych to idealne rozwiązanie! Stworzony przez nas projekt wystawy pozwoli Państwu wyróżnić się na tle konkurencji, generując większy ruch przy stoisku. Nasze ścianki ekspozycyjne czy tablice są widoczne już z daleka, więc na pewno wzbudzą zainteresowanie.

Zlecając nam projekt systemu prezentacyjnego, wybierają Państwo nowoczesny produkt o dużej możliwości modyfikacji. Cała ekspozycja składa się z kilku niezależnych modułów, które można ustawić w dowolnej konfiguracji, w zależności od dostępnej przestrzeni czy innych, ważnych czynników. Wszystkie standy są ustawione na solidnych, betonowych podstawach i odporne na uszkodzenia mechaniczne.