Zachęcamy do sprawdzenia oferty naszej firmy – producenta tablic, w której dostępne są specjalistyczne systemy wystawiennicze. Zajmujemy się projektem i produkcją wysokiej jakości standów tablic i wystaw, które będą ozdobą każdego spotkania branżowego. Z pomocą Media Press mogą Państwo lepiej zaplanować zbliżające się targi i zapewnić sobie dużą widoczność na tle konkurencji. Proponujemy kompleksowe usługi i doskonałą jakość produktów prezentacyjnych o wysokich walorach estetycznych.

Profesjonalny system wystawienniczy

Jeśli planują Państwo obecność na ważnym wydarzeniu branżowym, warto pomyśleć o odpowiedniej, zindywidualizowanej wystawie. W targach przeważnie uczestniczą dziesiątki konkurencyjnych wystawców, dlatego osoby zainteresowane mają w czym wybierać. Aby mieć pewność, że trafią pod właściwe stanowisko, należy je odpowiednio wypromować! Najlepiej zrobić to z pomocą naszych systemów wystawienniczych, obok których nie sposób przejść obojętnie! Atrakcyjne, profesjonalne o nowoczesnym designie tablice i standy dodatkowo dodadzą prestiżu marce.

W ofercie Media Press znajdą Państwo system wystawienniczy do ekspozycji zewnętrznej oraz wewnętrznej. W przypadku pierwszej opcji stosujemy materiały o wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne, dlatego będą dobrze wyglądać nawet przy gorszej pogodzie. W agencji reklamowej stawiamy też na najwyższą jakość wydruków na planszach, które są odporne na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu zaprojektowana przez nas wystawa prezentuje się estetycznie przez długi czas i można ją wielokrotnie wykorzystać.