Obrazy na płótnie

Wydaje się, że obrazy na płótnie są odpowiednie do przestrzeni retro, stylizowanych. Tak – też. Ale nie tylko! Fotorealistyczny wydruk na płótnie może być bardzo inspirującym i intrygującym akcentem dekoracyjnym w każdym pomieszczeniu!

Wykorzystuje się tu płótno „polycanvas” o gramaurze ok. 250 g, które zadrukowywane jest w technologii druku bezpośredniego UV. Jest to piękny wydruk pół-mat.

Wysokiej jakości druk na tej tkaninie, będącej mieszanką bawełny i poliestru o strukturze lnianego płótna (canvas), gdzie strona wierzchnia jest kremowa o matowym wykończeniu – daje nam nietuzinkowy efekt. Specjalne powleczenie zewnętrznej powierzchni gwarantuje szybkie wysychanie po zadruku, nawet przy wysokim nasyceniu kolorów.

Zaletą tych obrazów jest fakt, że nie odbijają światła, są lekkie, bezpieczne. Ponadto dają szerokie możliwości dekoracyjne. Ich grubość to 20 mm. Płótno z wydrukiem zawinięte jest na krosno malarskie, czyi boki stanowi także wydruk.

Często obrazy z wydrukiem na płótnie służą do prezentowania motywów naturalnych, rekonstrukcji malarskich czy grafik abstrakcyjnych.

OBRAZY z tekstami

Plakaty z tekstami motywującymi czy obrazy typograficzne to świetna dekoracja do pokoju nastolatki, nastolatka, obraz na ścianę w pokoju dziennym, salonie, sypialni… A nawet w łazience! Możemy wydrukować każdy tekst czy sentencję na płótnie czy szkle. Motto na płótnie, złota myśl z indywidualnym projektem, trafny tekst na ścianę – stanowić będą oryginalną dekorację.