Obrazy na szkle

Dekoracja mieszkania czy domu wiąże się z ambiwalentnymi uczuciami. Z jednej strony cieszy, z drugiej: uruchamia wiele dylematów!

Obrazy na szkle są uniwersalnym kierunkiem – ponieważ dobór odpowiedniego, indywidualnego projektu sprawi, że doskonale będą wyglądać w tradycyjnych
pomieszczeniach, jak i minimalistycznych, nowoczesnych. Szkło wspaniale komponuje się z innymi materiałami: z drewnem, z betonem, z różnego rodzaju kaflami, z obiciami z tkanin itd., itd. To Inwestor nadaje kierunek tym obrazom i decyduje o ich stylu! Fotoobrazy dają wolność tworzenia własnej wizji przestrzeni.

Obrazy szklane mają grubość zaledwie 20 mm – to na tyle mało, by były eleganckie, nienachalne, ale wystarczająco, żeby uzyskać efekt przestrzenności dzięki delikatnemu dystansowi od ściany. Obrazy dekoracyjne szklane są w pełni bezpieczne. Wykorzystujemy w obrazach tafle ze szkła hartowanego. Co ważne: dekoracje te są wykonane ze szkła laminowanego bezpiecznego z wysokiej jakości i dokładności wydrukiem bezpośrednim UV. Szeroki zakres kolorystyczny druku UV gwarantuje, że na szkle możemy pięknie wydrukować własne zdjęcia, zdjęcia stockowe, grafiki wektorowe. Fotolia, Adobe Stock czy Shutterstock to bazy (banki) zdjęć, z którymi współpracujemy – więc wybór motywów graficznych do wydrukowania jest ogromny. Ilustracje na szkle, postaci z bajek na obrazach szklanych to podpowiedź dla rodziców, którzy chcieliby udekorować pokój dziecka. Zaletą tych obrazów jest – dzięki odbijanemu częściowo światłu – powiększanie optyczne przestrzeni i dodawanie jej lekkości. Poza tym łatwo się je czyści, ich powierzchnia jest gładka, higieniczna i nie chłonie zapachów. Jeśli dodatkowo zdecydujemy się ją pokryć odpowiednia nanopowłoką, to będą one odpychać kurz i brud – a utrzymanie obrazów w czystości będzie zajmowało sekundy.

Panele szklane świetlne

Jeśli zaś poszukujecie naprawdę unikalnych obrazów, to obrazy szklane świetlne pełnią te oczekiwania na pewno! Obraz świetlny – cieniutki (20 mm ) równomiernie podświetlony z wydrukiem indywidualnym, spersonalizowanym, co podkreśla wykorzystane tu światło, to wciąż produkt ekskluzywny. Sięgają po niego hotele, restauracje, korporacje, SPA i wiele innych miejsc, gdzie standard pomieszczeń gra kluczową rolę – ale także osoby prywatne do swoich domów (salonów czy łazienek).

Ramy do obrazów szklanych są bardzo dyskretne: są widoczne właściwie wyłącznie z boku.

Dzięki temu cały front to czysta tafla szklana z wydrukiem (wydruk na rewersie tafli). Rekomendowane ramy do obrazów szklanych: srebrna anoda (kolor jasno szary) lub czarna.